Gratis

Full-Stack Developer

ARTIFICIALLY S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- Experiență demonstrabilă cu Laravel
- Înțelegere solidă a principiilor OOP (Programare Orientată pe Obiect)
- Familiaritatea cu baze de date SQL și NoSQL
- Abilități de bază în front-end (HTML, CSS, JavaScript, Vue.js)
- Dorința puternică de a învăța și de a se adapta la noi tehnologii
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient
- Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu

Descrierea jobului

Compania Noastră

La Artificially, suntem în căutarea unui dezvoltator Laravel entuziast și dornic de a învăța, pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai o bază solidă în Laravel, dar și dorința de a-ți extinde cunoștințele și de a lucra pe proiecte inovative, te vrem în echipa noastră!

Responsabilități

- Dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor web folosind Laravel
- Colaborarea cu echipa pentru a înțelege cerințele și pentru a oferi soluții eficiente
- Contribuția la toate fazele ciclului de viață al dezvoltării software
- Scrierea de cod curat și eficient
- Testarea unitară a codului pentru asigurarea calității
- Actualizarea continuă a cunoștințelor tehnice și a competențelor

Beneficii

- Program de lucru flexibil, adaptat programului tău academic
- Oportunități de învățare și dezvoltare profesională
- Acces la cursuri și materiale educaționale pentru a-ți îmbunătăți abilitățile
- Mediu de lucru prietenos și suportiv, care încurajează inovația și creativitatea
- Posibilitatea de a lucra pe proiecte diverse și provocatoare

Artificially is a software company that follows the Agile development principles and delivers high-performance code to corporate clients. We help corporates grow their sales, monitor their profits and manage their corporate resources.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024