Gratis

Front Office Manager, vorbitor de limba germana

BERATUNG ADMINSERV SRL

Candidatul Ideal

Brasov Professional Group cauta pentru sediul central din Brasov (prezenta fizica la birou, deci nu remote) o persoana cu spirit de initiativa pentru a indeplini rolul de Front Office Manager, caruia sa-i faca placere sa-si dovedeasca competenta intr-un mediu international dinamic.

Candidatul ideal trebuie sa detina:
  • Cunostinte limba germana, nivel avansat
  • Cunostinte limba engleza, nivel mediu sau/ si avansat
  • Cunoştinţe de operare PC
  • Abilităţi de comunicare și interrelaționare, dinamism si spirit de echipa
  • Abilităţi de organizare a activităţilor, a timpului şi a documentelor
  • Capacitate de rezolvare independenta a problemelor
  • Orientare către client

Descrierea jobului

  • asigura suport administrativ pentru Departamentul Operational;
  • activitati de organizare si coordonare a biroului administrativ;
  • traduceri din limba romana-germana si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄germana-romana

Beneficii:
  • Pachet salarial peste media pietei
  • Beneficii financiare pe baza parteneriatelor
  • Tichete de masa
  • Decontare transport
  • Plan de cariera si orientare profesionala in functie de abilitatile personale
  • Lucru intr-o echipa multiculturala
  • Program flexibil

Brasov Professional Group coordoneaza proiecte in domeniul electric, prelucrarii metalelor, a instalatiilor sanitare si de incalzire in Germania, prin intermediul unor echipe de profesionisti. Compania este prezenta in Romania, Germania si China. Daca doresti sa afli mai multe informatii despre compania noastra, te rugam sa accesezi urmatorul link: http://b-p-g.org/
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024