Gratis

Front Office Assistant

Klarwin

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
  • Abilitati de comunicare si relationare atat cu clientii externi cat si cu angajatii companiei;
  • Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office (Word, Excel, Power Point, navigare pe Internet);
  • Cunostinte temeince de limba engleza (scris si vorbit);
  • Prezenta agreabila si tinuta exemplara;
  • Abilitati organizatorice si gandire analitica;
  • Atitudine proactiva/dinamica;
  • Experienta intr-un post similar este ideala, dar nu obligatorie.

Descrierea jobului

​Descriere Job, responsabilitati :
  • Activitati legate de sеcretаriat, front-office, comunicare si relatii cu publicul;
  • Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
  • Servicii de asistenta a personalului din cladire si a vizitatorilor;
  • Managementul si organizarea documentelor companiei (sortarea si expedierea corespondentei, arhivarea documentelor companiei, copierea si multiplicarea acestora, securizarea informatiilor);
  • Administrarea registrelor de evidenta concedii, tichete de masa, tichete cadou;
  • Gestionarea eficienta a corespondentei, preluare si redirectionare apeluri;
  • Centralizarea si pregatirea materialelor pentru congrese, expozitii si alte evenimente;
  • Organizarea si facilitarea activitatilor de protocol (intalniri, rezervari hotel, transport);
  • Coordonarea relatiei cu furnizorii de consumabile, birotica, servicii, intretinere, curatenie, curierat;
  • Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele companiei
Ce oferim:
  • Un mediu de lucru modern, intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala, intr-o echipa care pune accent atât pe dezvoltarea ta profesionala pentru a face performanta, cât si pe dezvoltarea ta ca om;
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa, asigurare de viata

Klarwin® este leaderul european specializat in echipamente industriale pentru instalatii de filtrare si purificare a fluidelor si tratare a apei, preferat de clienti pentru solutiile complete, inovatoare si personalizate, oferite de echipa de ingineri prin know-how si experienta cross industries unica, solutii capabile sa produca impact valoros in businessul clientilor prin optimizare, eficientizare si aliniere la noile standarde de sustenabilitate.Departamentul administrativ gestioneaza toate aspectele operationale si logistice ale organizatiei. Echipa include activitati de receptie, gestionarea depozitului, asigurarea curateniei birourilor, gestionarea parcului auto, coordonarea logistica si protocolul pentru evenimentele organizatiei. Prin aceasta abordare cuprinzatoare, departamentul asigura buna desfasurare a activitatilor cotidiene si a evenimentelor speciale, contribuind la o functionare eficienta a intregii organizatii.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024