Gratis

Front Office Assistant - Floresti

SC. BLITZ NETWORK SA

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre ca si Front Office Assistant.

Daca esti o persoana comunicativa, organizata si dornica sa invete lucruri noi, s-ar putea sa fii colega de care avem nevoie.Ca si membru al echipei noastre, vei fi brand ambasadorul nostru fiind primul punct de contact pentru clientii nostri.

Descrierea jobului

Cerinte

- Persoana pozitiva, dinamica, cu un simt al responsabilitatii crescut;
- O capacitate mare de adaptare la cerinte noi si invatare;
- Abilitati excelente de comunicare, prioritizare şi organizare;
- Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
- Experienta in ofertare şi client service;
- Carisma si prezenta agreabila;
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat sau a altor limbi de circulatie internationala constituie un avantaj;

Responsabilități principale

- Primirea vizitatorilor si oferirea de solutii la nevoile acestora;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Coordonarea cu diferite departamente pentru a asigura eficiența și eficacitatea proceselor interne;
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice si a corespondentei primite;
- Introducerea in baza de date a diferitelor documente;
- Suport in activitatea agentilor imobiliari;

Ce iti oferim?

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
- Mediu de lucru motivant;
- Oportunitati de dezvoltare personală si profesionala;

Beneficiile noastre
- Cardul Blitz VIP;
- Pachet de sănătate privat la una dintre clinicile de prestigiu din ţară;
- Comision 0 pentru achiziția/închirierea unui apartament prin intermediul Blitz;
- Perioada de inductie special gandita pentru tine;
- Oportunitatea de a-ti desfasura activitatea dintr-un birou modern;

Descrierea companiei

”Profesionalism, seriozitate, promptitudine”

Acestea sunt cele trei cuvinte care ne recomandă și standardul pe care îl promovăm cu fiecare apel telefonic, mesaj lăsat în mesageria vocală, mail, interviu, vizionare, colaborare și contract încheiat.
Suntem Blitz și reprezentăm de peste 13 ani pe piața imobiliară din Cluj și de doi ani la nivel național un reper în ce privește calitatea și profesionalismul serviciilor imobiliare în România, oferite printr-o rețea extinsă de birouri și francize în peste 18 orașe din România, de către o forță de vânzări de peste 350 de brokeri și colaboratori, animați de valorile etice Blitz, orientați către a servi nevoilor clienților lor și aflați într-o continuă dezvoltare profesională.
Am fost desemnați Agenția Anului 2021 și Cel mai puternic brand în imobiliare, distincții care ne onorează dar și ne responsabilizează să ne profesionalizăm permanent serviciile de consultanță imobiliară, astfel încât, clienții noștri să câstige cât mai mult timp, să depună cât mai puțin efort, în timp ce iau cele mai bune decizii imobiliare favorabile lor, deoarece noi ”găsim proprietatea potrivită pentru fiecare client și clientul potrivit pentru fiecare proprietate”.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024