Gratis

Front Desk / Receptioner(a) clinica stomatologica

Smile Ambassador
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana activa cu abilitati de comunicare si relationare buna cu pacientii
  • Nivel ridicat de seriozitate si implicare in responsabilitatile zilnice
  • Bune capacitati de organizare si atenta la detalii
  • Experienta: 1 an intr-o pozitie similara constituie un avantaj
  • Seriozitate, punctualitate
  • Claritate si optimism in limbaj, comportament si vestimentatie adecvata
  • Cunostinte de operare PC
  • Limba engleza

Descrierea jobului

  • Activitati receptie si protocol cu specific medical
  • Primirea pacientilor
  • Gestionarea fiselor de pacienti
  • Programari
  • Preluarea si transmiterea de mesaje
  • Corespondenta cu pacienti/furnizori
  • Intocmirea de rapoarte de activitate
  • Inregistrarea de documente/comenzi
  • Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale si emite bonuri fiscale/facturi/chitante
  • Asigura circulatia fluxului de informatii dintre clinica/pacient, pacient/clinica si intern cu echipa
  • Ofera informatii precise persoanelor interesate sau pacientilor despre serviciile clinicii
  • ture si sambata, 2 pe luna

Punct de reper: Metrou Aviatorilor Parcul Herastrau

Smile Ambassador este un concept exclusivist de servicii stomatologie premium, ce acoperă întreaga arie de soluții de medicină dentară de cea mai înaltă calitate. Clinica Smile Ambassador este situata in zona de nord a Bucurestiului pe Bd Primaverii si este deschisă pacienților de orice vârstă.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024