Gratis

Front Desk Officer

PADEL ONE S.R.L.

Candidatul Ideal

Salut, ai o pasiune pentru sport si comunici cu usurinta cu cei din jur? Alatura-te echipei, in noul nostru club de sport, situat in cadrul bazei sportive Nastase & Marica, din cartierul Aviatiei.
​Sa fii nefumător/nefumătoare este un avantaj.

Descrierea jobului

Intre responsabilitatile tale sunt intampinarea clientilor, asigurarea ca programul sportiv zilnic se desfasoara confiorm planului, furnizarea de materiale sportive. De ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄asemenea, avem o zona de lounge de unde ne servim clientii cu bauturi si snack-uri. Pe scurt, vino sa fii gazda noastra primitoare din pozitia de front desk officer.

Pachet oferit :

6000 Ron salariu brut + bonus anual de performanță. Programul este de 40 ore pe săptămână, alternativ între orele 8-16 și 16-24.

Padel One își deschide primul club în Bucuresti, in cadrul bazei sportive Nastase & Marica, din cartierul Aviatiei, cu 4 terenuri interioare și 3 în aer liber, magazin dedicat produselor specifice acestui sport si o zona de lounge.

Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 4 Iul. 2024