Gratis

Front Desk Officer

Gyniclinique S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în domeniul sănătății, te invităm alături de noi, la Gyniclinique.

Căutăm o persoana dinamică, empatică, entuziastă și comunicativă, cu aptitudini profesionale deosebite și dornică să se integreze într-o echipă unită și ambițioasă. Impreună, ne vom asigura că toți pacienții Gyniclinique au parte de servicii medicale de top, într-o atmosferă plăcută și relaxantă, încă din momentul în care trec pragul clinicii noastre.

Candidatul ideal:
- Bune abilități de comunicare și spirit de observație în anticiparea nevoilor pacientului;
- Abilități de operare pe calculator, cunoașterea pachetului MS Office (Office, Excel, etc) este obligatorie;
- Punctualitate, seriozitate și profesionalism;
- Capacitate și dorința de invățare, abilități de organizare și eficientizare timp;

Descrierea jobului

- Primirea pacientilor
- Programarea si gestionarea programarilor
- Gestionarea dosarelor pacientilor
- Colectarea si gestionarea platilor
- Coordonareaa fluxului de pacienti
- Gestionarea adresei de e-mail a clinicii

Gyniclinique a luat nastere in 2006, ca o mica clinica ginecologica. Din dorinta de a oferi pacientelor accesul la servicii medicale de cea mai buna calitate, conexe ginecologiei, din 2019 Gyniclinique a devenit una dintre cele mai moderne si bine dotate clinici ginecologice din vestul tarii, care ofera si servicii de dermatologie, chirurgie plastica si estetica, endocrinologie, urologie, pediatrie, hematologie si gastro-enterologie.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024