Gratis

Front Desk - Clinica medical - estetica

ELOS SKIN & LASER CENTER

Candidatul Ideal

  • Cautam o persoana energica, deschisa, comunicativa si atenta la detalii. Studiile superioare si experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.
  • Cunostinte de limba engleza - nivel mediu
  • Cunostinte de operare PC, excel - nivel mediu
  • Abilitatile de comunicare, combinate cu puterea de convingere si o minima experienta in vanzari te vor avantaja.

Descrierea jobului

  • Mentinerea unei relatii permanente cu pacientii clinicii.
  • Efectuarea programarilor in clinica.
  • Efectuarea incasarilor pentru tratamente si produse.
  • Gestionarea bazei de date de clienti.
  • Gestionarea stocurilor si a comenzilor.
  • Emitere documente contabilitate primara si alte documente de uz intern.

Iti oferim training de specialitate, salariu atractiv si bonusuri in functie de rezultate, precum si un mediu de lucru placut si relaxant intr-o echipa tanara!

Elos Skin & Laser Center, Derma Expert by Elos si Elos Hair Clinic, reprezinta un lant de clinici medical-estetice, in cadrul carora am reunit cei mai buni medici dermatologi, terapeuti specializati in remodelare corporala si faciala, dar si echipamente medicale de ultima generatie, create de lideri mondiali in aceasta industrie. Acestea sunt prerogativele care asigura intotdeauna pacientilor, indiferent de locatia aleasa, tratamente de top cu rezultate excelente si o experienta placuta!

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024