Gratis

Frizer

Cargo Transport Special

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana placuta, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite. Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 2 ani, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant (carte de munca, salariu fix, comision din incasari, bonusuri in functie de realizari versus obiective, pentru servicii si vanzari de produse);
- Contract de munca pe termen lnelimitat;
- Pachet de servicii de infrumusetare gratuite;
- Instrumente / accesorii de lucru puse la dispozitie de companie;
- Pregatire profesionala continua;
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024