Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Friendly Tour Guide

TravelMaker Tours
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană matură, responsabilă, ambițioasă, cu dorința de a învăța și de a evolua atât în plan personal cât și profesional. Căutăm un jucător de echipă și un partener pe termen lung.

Cerințe minime:
- Atestat ghid de turism și plăcerea de a vorbi în fața unui grup de turiști
- Permis de conducere categoria B cu minim 3 ani experiență
- Limba engleză nivel avansat
- Ușurință în utilizarea calculatorului (Email, Office, Web, etc)

Descrierea jobului

Noul nostru coleg va insoți turiștii străini în cadrul excursiilor organizate de agenție in România. Suntem în căutarea unei persoane ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀simpatice, prietenoase, de incredere, deschise și cu o dorință reală de a-și prezenta țara și frumusețile ei, și de a oferi servicii peste așteptări.

Atribuții principale:
- Asigură clienților servicii de ghidaj în limba engleză și transport
- Raportează periodic asupra activității
- Preia și întreține cu grijă mașina pusă la dispoziție

Ce oferim:
- Salariu adaptat la rezultatele personale și cresterea companiei
- Atmosferă destinsă și stimulantă

Cu o experiență de peste 18 ani în turismul de incoming, compania TravelMaker oferă servicii de calitate turiștilor straini care vizitează România in cadrul tururilor in grup mic sau private. Suntem o echipă mică, dar în plină dezvoltare. Suntem pasionați și mândri de ceea ce facem. Avem mereu loc în echipa noastra pentru colegi pasionați, inventivi, veseli și cu bun simț.
Publicat 18 Mai 2024 Reactualizat 1 Iun. 2024 Expiră 17 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.