Gratis

FRESH ENGINEER (Inginer debutant)

SC Lear Corporation Romania SRL

Candidatul Ideal

Esti student, absolvent motivat ? Doresti sa incepi o cariera de succes in domeniul automotive? Iti oferim oportunitatea de a deveni un specialist in domeniu! Tu vii cu dorinta, determinarea, iar noi te instruim, te invatam si te ajutam sa te dezvolti.
Iti oferim posibilitatea de a dezvolta o cariera de succes in cadrul unuia dintre departamentele: Calitate , Inginerie, Logistica, Mentenanta, Financiar, Imbunatatire Continua etc.

Calificarile tale:

• Studii superioare in curs sau finalizate
• Cunostinte operare PC – Ms Office;
• Engleza – nivel mediu;
• Abilitati de comunicare si atentie la detalii.

Descrierea jobului

​Provocarile tale:
• Elaborezi documentatie specifica;
• Analizezi date si intocmesti rapoarte.
• Te implici activ in procesul de productie

Ce oferim?
Traininguri soft skills & hard skills;
Oportunități de dezvoltare;
Asigurare de sănătate în sistem privat Arcadia;
Transport asigurat;
Bonusuri + premieri pentru recomandari;
Tichete de masă în valoare de 30 RON;
Prime de vacanță, Paște și Crăciun;
Zonă de cantină și de relaxare;
Siguranță și mediu de lucru plăcut.

Lear Corporation se clasează pe locul 179 în topul Fortune 500 cu produse de clasă mondială proiectate și fabricate de o echipă diversificată de angajați talentați. Fiind un furnizor principal de scaune auto și echipamente electrice, Lear deservește clienții săi cu capacitate la nivel mondial menținând în același timp angajamentul individual. Cu sediul în Southfield, Michigan, Lear deține 257 de locații în 38 de țări din întreaga lume și are aproximativ 174.000 de angajați.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024