Gratis

Foto&Video Content Creator

Delis S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu mult entuziasm care dorește să facă parte din echipa noastră.

Iată cateva aptitudini absolut necesare pe care le dorim:
  • Limba engleza, nivel mediu
  • Cunostinte medii dе operare PC
  • Cunostinte OFFICE
  • Cunostinte Adobe Photoshop si Adobe Premier (optional After Effects)
  • Pasionat(a) de social media, e-commerce si mediul online, in general
  • Iți place mediul online si iți doresti sa fii la curent cu ultimele tendinte

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • Editari video si creare reels
  • Transcriere, redactarea si/sau traducerea materialelor si produselor in limba engleză
  • Organizarea articolelor si materialelor specifice
  • Campanii postare in social media (conturi si pagini de facebook si alte platforme)
  • Actualizarea permanenta a conturilor de social media
  • Realizarea de materiale de promovare online

Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Acces la aparatura de ultima generatie;
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic intr-o companie care se dezvolta.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

SC DELIS SRL – CASA FERRARA
Pentru mai multe informatii 0787720000.

Suntem unici importatori si distribuitori pentru o gama larga de produse (vopsele decorative, lavabile, lacuri, coloranti, etc.).
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024