FOOD STYLIST

SC BOROMIR IND SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta in zona de food de minim 3-4 ani
- experienta ca food stylist minim 2 ani
- capacitatea de a finaliza un proiect
- disponibilitatea de a invata si a se perfectiona
- abilitati de a lucra in echipa si individual
- prioritizarea task-urilor in functie de importanta

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- pregatirea produselor pentru sedinta foto sau video;
- gatirea produselor;
- intocmirea listei de cumparaturi;
- achizitionarea produselor necesare prepararii;
- asezarea si readaptarea aceluiasi produs in functie de nevoia echipei de foto-video
Beneficii:
pachet salarial atractiv (salariu fix + bonus de performanta, decontare transport, tichete de masa, asigurare privata de sanatate)

BOROMIR IND SRL- leader pe piata nationala in productia si vanzarea produselor de morarit, panificatie si patiserie
Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 18 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.