Gratis

FONDURI EUROPENE - CONSULTANT VANZARI

EUROPEAN INVEST CONSULTING F&C S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și dedicată pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal ar trebui sa fie orientat catre client si catre calitatea serviciilor prestate, avand abilitati bune de relationare si comunicare. O gandire logica si structurata, precum si o memorie buna si atentie la detalii pot reprezenta un avantaj in obinerea acestui job.

Ne dorim un coleg/colega care sa fie pasionat de domeniul vanzarilor cu o atitudine pozitiva si proactiva, avand empatie si intelegere pentru nevoile clientilor.

De asemenea, consideram ca in domeniul vanzarilor, castigurile ar trebui sa fie direct proportionale cu rezultatele si implicarea in cadrul acestui job, astfel ca ne-ar placea sa lucram cu cineva care este responsabil pentru propriile castiguri si intelege ca venitul lui va fi influentat de implicarea si rezultatele pe care le va avea.

Pe langa aceste abilitati este obligatoriu :
  • sa ai spirit de echipa, punem mult accent pe asta si nu ne dorim pe cinea care sa strice atmosfera din cadrul echipei.
  • sa fii punctual/a, este extrem de important in relatia cu clientii
  • sa ai incredere in tine, aceasta abilitatea este esentiala in domeniul vanzarilor, altfel poti pierde increderea clientilor
  • autocontrol, fiind o activitate dinamica, vei intalni de multe ori schimbari bruste ale clientilor in ceea ce priveste luarea deciziilor, iar abilitatea de ati controla emotiile te va ajuta foarte mult
Apropo, nu ar strica sa ai si simtul umorului. Intr-un job care uneori poate deveni plictisitor, un coleg care sa intretina atmosfera ne este de mare ajutor.

Descrierea jobului

BENEFICII

Acum ca ai aflat ce ne dorim de la tine, este randul nostru sa iti prezentam ceea ce oferim.

Astfel, daca vei ajunge sa lucrezi in cadrul echipei noastre vei beneficia de:
  • o ofertă financiară atractivă, corelată cu performanțele, mai exact: un salariu de baza + comision din vanzari + bonusuri
  • un mediu de lucru modern, competitiv, bazat pe solidaritate;
  • educatia reprezinta un punct important in cultura noastra organizationala astfel ca vei benefica de variate programe de formare și traininguri
  • evoluție profesională si posibilitatea de a avansa, nu ne place sa stam pe loc, asa ca daca te acomodezi repede si apar rezultate o sa primesti o propnere de la noi pentru a avansa in cariera
  • posibilitatea de a-ți dezvolta propria echipa.
  • si nu in ultimul rand, carti de vizita personalizate 😊
Cam atat pentru moment, vei afla restul la interviu.

Ce vom face împreuna?

Atingem și depășim obiectivele de vânzări.
Dezvoltăm un portofoliu stabil de clienți.
Ne perfecționăm și creștem împreună

Dacă nu ești dispus să iți ieși din starea de confort, să te dezvolți zilnic și iți dorești un loc în care sa repeți aceleași task-uri, timp de 8 ore în fiecare zi, acest job NU este pentru tine.

Programul de lucru este flexibil, se lucrează pe bază de indicatori, ceea ce înseamnă că dacă îți îndeplinești task-urile zilnice mai rapid poți termina programul mai repede.

Dacă nu ai experiență în vânzări și nici nu ești dispus/ă să depui efort pentru a învăța în primele luni, acest job nu este pentru tine. Căutăm persoane motivate, care înțeleg faptul că un job în vânzări este dinamic, iar pentru a ajunge la rezultate satisfăcătoare este necesară implicare, răbdare și un mindset de învingător.

Nu cerem experiență, dar ne dorim să formăm o echipă competitivă, iar dacă nu ai mai făcut vânzări până acum și te aștepți la rezultate extraordinare din prima lună, cu siguranță nu ești în locul potrivit. Alături de echipa noastră poți evolua destul de repede, însă, după cum am mai spus, este nevoie de implicare.

Nobbel reprezintă un grup de firme specializat în atragerea de fonduri europene si guvernamentale nerambursabile. La momentul actual suntem în proces de creare a unei echipe, de aceea ne dezvoltăm continuu si căutăm persoane perfecționiste care să se alăture unei firme în continuă expansiune. Noi credem că succesul este strâns legat de profesionalismul, motivația și sentimentul de apartenență a oamenilor care lucrează aici. Promovăm dezvoltarea profesională și canalizarea energiei personale în vederea atingerii obiectivelor și construirii unei relații durabile cu clienții noștri, bazată pe încrederea și calitatea serviciilor.

Te-am făcut curios? Te așteptăm să ne cunoaștem!
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024