Fochist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte
-autorizatie ISCIR de fochist;
-autorizare CNCIR pentru centrale termice cu abur de medie presiune;
- experienta minima in domeniu 1 an;
- studii medii tehnice
- are abilitati tehnice de diagnoza si interventii tehnice in cadrul unor instalatii;
-persoana sociabila, punctuala, atenta la detalii
-spirit de echipa, seriozitate

Descrierea jobului

- Sa cunoasca bine instalatia de cazane si utilitati si deservirea lor corecta, urmarind functionarea normala;
- Sa supravegheze direct si permanent buna functionare a utilitatilor si a instalatiilor anexe;
- Sa opreasca cazanul din functiune daca apar nereguli;
- Sa intretina si sa faca interventii accidentale, reparatii la: sistemul de abur/ condens si apa fierbinte; chiller si circuite/ pompe apa racita; compresoarele de aer.
- Completeaza cu materiale consumabile necesare bunei functionari a statiilor de epurare apa, tratare si centralei termice;
- Furnizarea aburului produs la parametrii cantitativi si calitativi necesari productiei;

Oferim
-salariu motivant
-transport la/de la sediul societatii
-loc de munca sigur
-conditii optime de munca

Scandia Food Frozen este o companie privata, localizata in comuna Petrachioaia (Afumati), ce are ca obiect de activitate principala productia de alimente congelate.
Publicat 28 sept. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos