Gratis

FLORIST

PLACE DAMOUR S.R.L.

Candidatul Ideal

Pentru noi, candidatul ideal este descris de un singur cuvant: implicare. Reprezinta un avantaj experienta în domeniu, dar totodată suntem dispuși sa acceptam și persoane fără experienta, dar cu dorința de a deprinde cunoștințele necesare gestionarii solicitărilor postului. Bineînțeles, este necesar ca punctualitatea, seriozitatea și responsabilitatea sa facă parte din setul de valori ale canditatului.

Beneficii:
  • salariu motivant plus bonusuri periodice, determinate de nivelul de implicare și al vânzărilor realizate
  • contract individual de munca
  • prime pentru perioadele aglomerate (Valentines Day, Dragobete, 1 Martie, 8 Martie, Sărbătorile legale cu un nivel ridicat de comenzi)

Descrierea jobului

Lucrator comercial/Florist
  • întâmpinarea clienților cu zâmbetul pe buze;
  • consilierea clienților în alegerea produselor potrivite pentru solicitările lor;
  • preluarea comenzilor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄online și realizarea acestora;
  • întreținerea plantelor și a florilor;
  • păstrarea magazinului intr-un standard ridicat de curățenie;
  • preocupare spre a amenaja interior spațiul magazinului, pentru a fi cât mai atractiv pentru clienți;
  • încasarea banilor platiti de catre clienti și efectuarea închiderii zilnice.

Brandul Amour Flowers a apărut din pasiunea pentru frumos. Aceasta pasiune a dus la crearea unui business în jurul florilor și al aranjamentelor unicate. Ne dorim sa întâlnim persoane cu aceeași pasiune ca și noi si impreuna sa putem arata ce poate crea îmbinarea farmecului imaginatiei și frumusețea florilor. Amour Flowers a luat fiinta acum puțin peste 2 ani și de atunci am muncit permanent pentru a creste calitatea serviciilor oferite de noi, lucru care ne-a dus, ca de peste 8 luni sa trecem din zona de vânzări online, către zona de vânzare stradala, direct către clientul final. Din luna Octombrie deținem un magazin în cea mai importanta și circulata zona din București, pe Calea Victoriei, fiind singura florarie existenta chiar pe Calea Victoriei și nu pe vreo străduță adiacenta. Începând cu luna octombrie a acestui an urmează sa deschidem și al doilea punct de vânzare directa, iar ambiția și visul nostru nu se va opri aici.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024