Gratis

FLORIST, FLORAR DECORATOR

COM-GARDEN S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa isi doreasca foarte mult sa lucreze in domeniul acesta, sa ii placa FLORILE si sa faca fata muncii in echipa, sa fie punctual, serios, responsabil, flexibil, capabil de munca in echipa.
Viitorul angajat trebuie sa fie capabil sa acumuleze cu usurinta informatiile si sa le puna in practica
- Angajam persoane fara experienta in domeniu insa cu dorinta de a invata
- Experienta in comert si in vanzari reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Întreținerea florilor și plantelor.
- Realizarea de aranjamente și buchete florale.
- Realizarea procedurilor și proceselor zilnice de întreținere și administrare a magazinului.
- Gestionarea încasărilor și preluarea comenzilor
- Vanzare si crearea buchetelor pe loc de fata cu clientul.
- Pregatirea comenziilor

Suntem o companie mica,pe piata de 14 ani,orientati spre a livra clientilor nostri produse de calitate.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024