Gratis

Florist decorator

FIRST EVENT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Inflorim talente!
​Angajam persoane la nivel diferit de cunoștințe și experiență în domeniu.
Căutăm colegi creativi, harnici și atenți la detalii care să realizeze buchete și aranjamente florale.
Dacă esti o persoana serioasa, creativa, cu simnt artistic si doritoare de a invata lucruri noi te așteptăm sa te alături echipei noastre.

Cerințe:
- curs de florar decorator constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu.
- experiența in domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
- permis auto categoria B, constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu.
- viteza de lucru

Suntem nerăbdători să te cunoaștem :)

Descrierea jobului

Descriere job si atributii:
- realizare buchete și aranjamente florale;
- tichete de masă;
- intretinere plante si flori;
- consiliere clienți;
- vânzare produse din florărie;
- preluarea si introducerea in sistem a comenzilor plasate în florărie;
- recepția mărfii în ziua aprovizionării;
- intreținerea și organizarea spațiilor de lucru.
- realizаrea procеselor și procedurilor zilnicе dе întreținerе și аdministrare a magаzinului;

Ce oferim:
- bonusuri de performanță in functie de vanzari;
- program de lucru full time sau part time cu contract de munca;
- sansa de a lucra alături de la florari decoratori cu peste 30 de ani de experienta;
- posibilitate de dezvoltare a carierei de florar decorator;
- atmosfera placuta;
- uniformă de lucru;
- 25% reducere aplicată la achiziționarea produselor FloriArt;
- posibilitate de formare și avansare profesională;

First Event este o firmă de organizare de evenimente, foristica si decoratiuni cu o experiență de peste 15 ani în domeniul evenimentelor (nunți, evenimente private și corporate). Din iunie 2020, FloriArt reprezinta partea de creație florala a FirstEvent, prin intermediul florariilor FloriArt. Echipa noastră este plină de oameni frumoși, energici, care lucrează calitativ. Totodată, oferim și toată gama de accesorii necesare pentru aceste tipuri de evenimente, prin intermediul magazinelor noastre online.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024