Gratis

Florist / decorator floral

TOP SHELF S.R.L.

Candidatul Ideal

Cunoștințe solide despre flori și aranjamente florale.
Abilitatea de a crea aranjamente florale frumoase și creative.
Posibilitatea de a ajunge la locul de muncă cu ușurință, cu ajutorul liniilor de autobuz 30, 44, 27 și 28.
Dorința de a participa la evenimente și de a crea aranjamente florale speciale pentru acestea.
Abilități de comunicare bune și capacitatea de a consilia clienții.
Capacitatea de a se adapta la diferite situații și cerințe ale clienților.
Fiabilitate și hărnicie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Crearea de aranjamente florale impresionante.
Consilierea clienților în alegerea florilor și aranjamentelor potrivite.
Menținerea curățeniei și ordinei în magazin.
Participarea la evenimente și decorarea lor cu aranjamente florale.
Gestionarea stocului de flori și accesorii florale.
Asigurarea că magazinul este mereu bine aprovizionat cu flori proaspete și de calitate.

Beneficii:
Bonus de 1% din vânzări după atingerea targetului.
Plată suplimentară pentru evenimente.
Oportunitatea de a lucra într-un mediu plin de flori și frumusețe.

Suntem o florărie din Cluj-Napoca, situată pe strada Al. Vlahuță nr. 29, și căutăm o persoană pasionată de flori și aranjamente florale pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți cunoștințe solide despre flori, vă bucurați de a crea aranjamente florale frumoase și sunteți în căutarea unei oportunități de muncă full-time, vă invităm să aplicați pentru postul de florist.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024