Gratis

Florar decorator florarie

SC COMGABY MOLN SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm colegi care să ni se alăture pe perioadă nedeterminată în crearea de buchete și aranjamente florale în cadrul florăriei noastre. 🌷
Dacă simțul estetic si atenția la detalii te caracterizează, te așteptăm cu drag să ne cunoaștem și să te alături echipei Magnolia pentru a duce misiunea noastră mai departe.

Experiența reprezintă un avantaj însă nu este necesară deoarece noi ne vom ocupa de tine, te vom învăța tot ce trebuie să știi, iar din partea ta va fi nevoie de multă ambiție, dedicare și hărnicie!

Descrierea jobului

Responsabilitățile zilnice de îndeplinit sunt următoarele:

-Realizarea buchetelor și aranjamentelor florale;
-Consilierea clienților;
-Realizаreа procеselor și procedurilor zilnicе dе întreținerе și аdministrare a magаzinului;
-Vânzarea produselor din florărie;
-Preluarea comenzilor plasate în florărie;
-Recepția mărfii în ziua aprovizionării;
-Întreținerea și organizarea spațiilor de lucru.

Beneficii:
-Bonusuri lunare de performanță;
-Procente din vânzări;
-Tichete de masă;
-Cadou de zi de naștere și zi liberă;
-Training și cursuri de formare profesională;
-Uniformă de lucru;
- 25% reducere aplicată la achiziționarea produselor Magnolia;
-Posibilitate de formare și avansare profesională;
-Oportunitatea de a lucra într-un business care este lider de piață, cu peste 20 ani vechime.

Dincolo de flori, noi transmitem sentimente, emoții și trăiri unice! Zâmbetul celor cu care interacționăm sau pentru care livrăm flori este răsplata noastră și ne face mare bucurie să luăm parte la momente speciale din viața clienților noștri!
Echipa este ceea ce ne face puternici, iar munca și dedicarea sunt elementele care ne vor ajuta mereu în succesul nostru.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024