Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

Fizio- /kinetoterapeut în Germania

Iuvare Academy
50 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čÄô Un nou curs intensiv de limba german─â ├«n 22 iulie 2024! ­čÄô
├Änva╚Ť─â limba german─â timp de 4 luni ╚Öi c├ó╚Ötig─â p├ón─â la 770 de Euro pentru fiecare lun─â de ├«nv─â╚Ťare, inclusiv certificatul de limb─â B2 ╚Öi recunoa╚Öterea profesional─â ca fizio- /kinetoterapeut ├«n Germania ­čśŹ.
Asigurăm angajare directă către partenerii noștri după finalizarea celor 4 luni de curs.

Precalificare:
Ôťů Transport gratuit cu avionul c─âtre Germania
Ôťů Transfer gratuit de la aeroport la centrul lingvistic Iuvare
Ôťů Curs intensiv gratuit de limba german─â, timp de 4 luni (A1-B2)
Ôťů Cazare de p├ón─â la 30ÔéČ pe lun─â, timp de 4 luni
Ôťů C├ó╚Ötigi p├ón─â la 770ÔéČ pe lun─â (250ÔéČ bonus de motivare pentru cursurile de limba german─â ╚Öi p├ón─â la 520ÔéČ printr-un mini-job)
Ôťů Examen gratuit Nivel B2

Plasament:
Ôťů Plasament la unul dintre partenerii no┼čtri certifica╚Ťi din domeniul asisten╚Ťei medicale pentru persoanele ├«n v├órst─â ca fizioterapeut ├«n proces de recunoa╚Ötere
Ôťů Salariu lunar ├«ntre 2.300 - 2.600 ÔéČ brut
Ôťů Cazare la pre╚Ť redus oferit─â de companiile noastre partenere

Sprijin:
Ôťů Sprijin pentru a-╚Ťi realiza recunoa╚Öterea profesional─â astfel ├«nc├ót salariul t─âu s─â creasc─â p├ón─â la 3.500 ÔéČ brut dup─â aproximativ un an
Ôťů Suport permanent de integrare din partea echipei noastre

├Än cazul ├«n care oferta noastr─â vi se pare interesant─â, nu ezita╚Ťi s─â o contacta╚Ťi pe Valeria Rusu
E-mail: v.rusu@iuvare.de

Descrierea jobului

IMPORTANT: La programul nostru pute╚Ťi participa doar dac─â ave╚Ťi LICEN╚Ü─é/MASTER ├«n KINETOTERAPIE, iar dac─â a╚Ťi absolvit ╚Öcoala postliceal─â ave╚Ťi nevoie ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de minim 2 ANI EXPERIEN╚Ü─é ├«n domeniu.

Noi, cei de la Iuvare Academy, suntem profesioni╚Öti ├«n ceea ce facem ╚Öi ├«╚Ťi oferim cele mai bune ╚Öi mai bune oferte. Iuvare administreaz─â propriile c─âmine de v├órstnici ├«n Germania de 45 de ani, iar Iuvare Academy are ├«n spate 6 ani de experien╚Ť─â ├«n plasament la locul de munc─â ╚Öi peste 800 de intermedieri de asisten╚Ťi medicali rom├óni.

Dac─â dore╚Öti s─â te ├«ndrep╚Ťi spre viitor ├«n deplin─â siguran╚Ť─â, atunci mergi al─âturi de noi ╚Öi las─â-ne s─â te consiliem, s─â te sprijinim ╚Öi s─â te ├«nso╚Ťim.

Avem peste 800 de pove╚Öti de succes scrise ├«mpreun─â cu asisten╚Ťii medicali rom├óni.

Viziteaz─â-ne pe Facebook, Instagram, TikTok, Youtube sau pe pagina noastr─â de Internet ╚Öi las─â-te inspiriat de pove╚Ötile noastre. Dac─â ╚Öi tu ├«╚Ťi dore╚Öti o via╚Ť─â sigur─â ╚Öi o carier─â cu remunera╚Ťie bun─â ├«n Germania, las─â-ne s─â te ajut─âm ╚Öi s─â ├«╚Ťi fim parterer pentru ca ╚Öi propria ta poveste s─â fie una de succes deplin.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expir─â 13 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.