Gratis

FINANCIAL ANALYST – Back Office

SC INTERNEBA SRL

Candidatul Ideal

CERINTE:
- Abilitati solide de operare PC si viteza de tehnoredactare;
- Cunoasterea programelor de birou (excel, word, powerpoint) - nivel mediu;
- Capacitate analitica si atentie la detalii;
- Atitudine proactiva;
- Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
- Respectarea regulilor si procedurilor companiei;
- Persoana flexibila, careia ii place sa lucreze intr-un mediu dinamic;
- Fidelitate si stabilitate;
- Spirit de echipa.

Descrierea jobului

- Intocmirea fiselor de evaluare a clientilor;
- Emiterea contractelor de vanzare-cumparare;
- Realizarea testimonialelor;
- Verificarea saptamanala a stocurilor tampon;
- Inregistrarea si actualizarea bazei de date a firmei;
- Asigura acuratete in livrarea rezultatelor si pregateste rapoarte la cererea conducerii, conform deadline-urilor convenite;
- Planifica si prioritizeaza lucrarile de back office in functie de importanta si volumul lucrarilor existente;
- Respecta programul de lucru, regulamentele de ordine interioara si termenele alocate fiecarei activitati;
- Indeplineste toate atributiile stabilite in sarcina sa.

Descrierea companiei

Distribuitor autorizat anvelope
- Goodyear
- WindPower
- Trelleborg
- Michelin
- Galaxy
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024