Gratis

Field Supervisor Vrancea-Buzau

SC ALKA TRADING CO SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Studii superioare finalizate;
- Experiență în vânzări de minim 2 ani (FMCG reprezintă un avantaj);
- Experiență în coordonarea unei echipe de vânzări - minim 1 an;
- Abilități de lider, spirit de echipă și orientare spre rezultate;
- Abilități avansate de planificare și organizare;
- Abilitatea de a lua decizii;
- Inițiativă;
- Abilități avansate de comunicare și negociere;
- Cunoștințe PC la nivel avansat (Excel, Word, Power Point);
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate la deplasări în interes de serviciu - Zona arondată este reprezentată de județele Vrancea și Buzău.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Coordonează activitatea echipei de vânzări în scopul atingerii obiectivelor la nivel de filială;
- Realizează obiectivele de vânzări: activare clienți, vânzare produse focus, asigurarea distribuției și încasarea debitelor;
- Dezvoltă și actualizează planul împreună cu oamenii din subordine, acoperirea eficientă a zonei;
- Urmărește realizările pentru a identifica acțiuni de îmbunătățire și soluții în funcție de situație;
- Verifică respectarea procedurilor de lucru specifice activității;
- Dezvoltă echipa prin feedback și coaching pe teren;
- Monitorizează și utilizează eficient resursele alocate;
- Conduce procesul de evaluare anuală a performanței pentru toți reprezentanții de vânzări din subordine.

Oferim:
- Compensare competitivă în funcție de realizări;
- Apartenență într-o companie în dezvoltare și echipă dinamică;
- Cursuri dezvoltare personală și profesională;
- Asigurare și servicii medicale complete;
- Tichete de masă;
- Tichete cadou de Paști și de Crăciun;
- Telefon și mașină de serviciu.

Persoanele interesate pot aplica cu CV inclusiv la adresa de e-mail recrutare@alkaco.com

Fondată în 1994 ca o afacere de familie, Alka a fost primul procesor local de cafea, printr-o investiție directă de câteva milioane de euro. După aproape două decenii de investiții continue în valoare de zeci de milioane de euro, Alka este unul dintre cei mai importanți jucători FMCG din regiune.
În prezent, suntem specializaţi în producerea de snaks-uri sărate, napolitane, prăjituri, cafea, semințe și biscuiți. Succesul Alka se bazează pe integrarea misiunii, viziunii și valorilor noastre în munca noastră de zi cu zi.
Inovația este un element cheie al strategiei de dezvoltare a Alka Group, indiferent dacă se referă la produse noi, rețete, arome, ambalare, activități de vânzare și comunicare. Alka Group investește constant în dezvoltarea tehnologiei și, de asemenea, în cunoașterea, înțelegerea și anticiparea nevoilor și gusturilor pieței. Astfel, Alka Group reușește întotdeauna să surprindă plăcut consumatorii.
Alka Group include următoarele mărci - Toortitzi (Elephant), Soocitzi, Meteoritzi, Alfers, Prăjitura casei (Home cake), Covrigeii italienești,Stretto, Semințele Alka, Biscuitii Alka. Alka este compania care pune suflet, iar prima noastra grijă sunt consumatorii. Vrem sa îi surprindem mereu plăcut cu rețete delicioase, ingrediente de cea mai bună calitate, ambalaje ușor de deschis și de depozitat. Te invităm în echipa Alka, unde vei avea parte de un mediu de lucru dinamic, în care te poți dezvolta alături de colegi sufletiști.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024