Gratis

Femeie de serviciu / Personal curatenie

RASIROM RA

Candidatul Ideal

Studii medii
Experienţă relevantă pe o pozitie similara
Eficienta si viteza de reactie in activitatea desfasurata
Seriozitate, dinamism, meticulozitate și adaptabilitate
Capacitate de orientare in spatiu
Comportament etic
Atentie la detalii si atentie distributiva
Capacitate de organizare
Atitudine pozitiva in rezolvarea problemelor

Descrierea jobului

Efectuează și răspunde de starea de curățenie în spaţiile repartizate din cadrul companiei;
Efectuează zilnic aerisirea spaţiilor și curățenia acestora;
Spală zilnic, înainte de sosirea celorlalți angajaţi și ori de câte ori este nevoie, pardoselile, scările și holurilor de acces în clădire;
Execută curățenia și asigură dezinfectarea grupurilor sanitare și a spațiului de servit masa;
Șterge praful depus pe mobilier și obiectele de inventar din încăperi precum și pe tocurile de uși și ferestre;
Colectează gunoiul și resturile menajere din spațiile de care răspunde și le depune la containerele sau locurile exterioare stabilite în acest scop;
Periodic curăță cu peria de praf pereții și plafoanele, șterge și curăță corpurile de încălzire și iluminat;
Curăță cu cârpă umedă sau uscată, după caz, pardoselile din parchet ori acoperite cu mocheta, covoare etc.;
Execută din dispoziția șefului ierarhic curățenia generală, curăță cu detergenți și aparatura pusă la dispoziție (aspirator) covoarele, mochetele, perdelele din spațiile de care răspunde;
Verifică zilnic, la începerea programului și aduce la cunoștință șefului ierarhic lipsurile și neregulile constatate (defecțiuni la instalațiile de alimentare cu apă, canalizare, încălzire, electrice) lipsurile în starea de fixație (geamuri sparte, cremoane, broaște de uși, robineți, prize, lămpi, etc).

Functionăm sub coordonarea Serviciului Român de Informaţii si suntem integratori de soluţii de Securitate fizică şi informatică
Principalele noastre obiective sunt securizarea cibernetică şi fizică a infrastructurilor critice naţionale şi europene, precum şi asigurarea obiectivelor naţionale de interes strategic
Suntem o echipă de profesionisti de elită, capabili să facă faţă oricăror provocări din domeniul nostru de activitate
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024