Gratis

FEMEIE DE SERVICIU / PERSONAL CURATENIE PART TIME

Top Diagnostics

Candidatul Ideal

1. Atitudine pozitiva;
2. Spirit de observatie si atentie la detalii;
3 . Amabilitate, calm;
4. Asumarea responsabilitatilor;
4. Rezistenta la stres;
5. Minim 2 ani experienta.

Descrierea jobului

1.Efectueaza operatii de curatenie si intretine curatenia in toate spatiile interioare ale cladirii (birouri, sala de mese), conform sarcinilor (curatat mobilier, aspirat, spalat pavimente);
2. Respecta regulile de igiena in toate spatiile;
3. Asigura igienizarea continua a toaletelor;
4. Asigura curatenia in sala de mese si bucatarie, curatarea obiectelor din bucatarie (vase, mobilier, frigider, aragaz, cuptor microunde);
5. Gestioneaza stocul produselor de igiena si curatenie;
6.Evacueaza gunoiul in spatiile destinate;
7.Locatie Bucuresti
Program de lucru de 4 ore/ zi L-V, interval orar dupa ora 16:00
Se oferta salariul motivant , tichete de masa, servicii medicale.

Importator si distribuitor de echipamente medicale de laborator si cercetare, reactivi si consumabile. Distribuitor Sysmex, Stago, Sarstedt, Brucker/Hain Life Science, Randox Bioscience, Response Biomedical, ArcDia, Philosys etc.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024