Gratis

Femeie de serviciu- Gradinita

AVENOR
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana cu experienta in curatenie, harnica, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Angajam personal curatenie pentru Gradinita/ Scoala.
Program : 5 zile/saptamana in ture de 8 ore.

Activitati specifice:
- curatenia in spatiile repartizate: clase, birouri, holuri;
- curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare cu materiale si ustensile specifice;
- aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;
- colectarea sacilor cu gunoi menajer si depozitare in locuri special amenajate.

Oferim: salariu corespunzator, contract de munca.

Se lucreaza intr-un mediu curat, placut.

Descrierea companiei

Scoala si Gradinita privata

Oferim respect si apreciere pentru munca bine facuta; lucram cu produse si ustensile profesionale de curatenie, asadar munca este eficientizata.

Alinierea la GDPR:
Prin trimiterea CV-ului către adresele noastre de inregistrare va manifestati ACORDUL EXPLICIT pentru procesarea datelor dumneavoastra doar in scopurile impuse prin legislatia muncii. In conformitate cu Politica noastra de confidentialitate, Avenor College prelucreaza date cu caracter personal ale candidatilor doar in scopuri reglementate prin Codul Muncii sau alte activitati pentru care exista un temei legal.

Prin politica noastra interna de minimizare a perioadei de procesare a datelor personale, va garantam faptul ca in cazul in care nu sunteti admis pentru pozitia pentru care ati aplicat, CV-ul dvs. va fi pastrat in cele mai depline condiții de siguranta, pe o perioada de 6 luni de la depunerea candidaturii.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024