Gratis

Farmacist

ELSCYTE SRL

Candidatul Ideal

Farmacia Elexa angajeaza farmacist pentru locatia din Charles de Gaulle.

Farmacia Elexa este o farmacie independenta, care isi respecta angajatii si ii evalueaza dupa profesionalism, ofera programe de dezvoltare profesionala si incurajeaza initiativa personala.

Nu exista target.
Nu se lucreaza duminica, iar sambata program 9-17

Descrierea jobului

- Eliberarea medicamente
- Consiliere pacienti
- Receptie cantitativa si calitativa
- Administrare stocuri si urmarire termenele de valabilitate
- Verifica si centralizeaza retetele pentru Casa de Asigurari
- Preparare retete magistrale

Companie care isi doreste sa ofere pacientilor profesionalism si implicare activa.Ne respectam angajatii si asteptam dedicatie si devotament pentru pacienti in primul rand, dar si pentru companie.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024