Gratis

Farmacist Veterinar

WETER CUT IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara sau cu diploma de Tehnician Veterinar.

Descrierea jobului

Vanarea produselor farmaceutice veterinare si de petshop in conformitate cu legislatia din domeniu.

Adresa punctului de lucru: Sector 2, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Bucuresti

Beneficii:
- salariu negociabil si renegociabil periodic in functie de performante;
- flexibilitatea in alegerea orelor/zilelor libere/concediului de odihna;
- nu sunt solicitate ore suplimentare.

Responsabilitati:
-Capacitate de efort fizic si intelectual;
-Invatarea, promovarea şi vanzarea produselor intr-o maniera profesionista;
-Creşterea Portofoliului de clienţi şi fidelizarea acestora;
-Respectarea regulilor interne privind buna desfasurare a activitatii;
-Receptionarea marfurilor;
-Pregatirea produselor pentru vanzare (scoatere din depozit, etichetare, aranjare la raft);
-Mentinerea unor relatii pozitive cu colectivul firmei.

Descrierea companiei

Farmacie Veterinara / Cabinet Veterinar din 1998.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024