Gratis

Farmacist sau asistent de farmacie - Chisoda (Timisoara)

MEDIXFARM TEHNOPLUS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa și căutam coleg/colegă în funcția de Farmacist/ Asistent de farmacie pentru noua noastra farmacie din Chisoda.
- Este absolvent al Facultatii dе Farmacie sau a Scolii Postliceale dе Asistenti dе farmacie
- Certificat dе Membru al Colegiului Farmaciștilor din România, avizat pe anul in curs.
- Dorința de a ajuta oamenii și de a fi atât suport uman cât și profesional pentru aceștia.
- Cunostințe de operare PC

Descrierea jobului

Descriere Job:
-Respectă formele legale de eliberare a medicamentelor.
-Informează pacienții asupra modului de administrare a medicamentelor, precum și asupra ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃potențialelor riscuri și efecte adverse.
-Identifică nevoile pacienților.
-Verifică și centralizează rețetele pentru Casa de Asigurari.
-Răspunde de organizarea și efectuarea corectă și la timp a tuturor lucrărilor de gestiune.
-Administrează stocurile și urmărește termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice.

Beneficii:
-Salariu atractiv în funcție de experienta
-Bonus in funcție de realizări
-Tichete de masă
-Oportunități de avansare interna
-Beneficii pentru evenimentele importante
-Mediu de lucru plăcut intr-un spațiu modern
-Flexibilitate in ceea ce priveste alegerea zilelor de concediu
-Training-uri specializate.
-Card de fidelitate cu preturi preferentiale.

Descrierea companiei

Bine ai venit la Medixfarm!

Suntem distribuitori autorizați de soluții complete pentru mediului sanitar, cu peste 500 de clienți mulțumiți în portofoliu: de la spitalele și clinici medicale, până la cabinetele private și profesioniști din domeniul medical - cu toții au apreciat suportul și interesul acordat de-a lungul colaborării.

Din anul 2014 și până în prezent, MEDIXFARM furnizează solutii unor sute de companii din România și străinătate, asigurând produse de calitate superioară, suport tehnic, training profesional și mentenanță.

Suntem o echipă cu experiență vastă pe piață și ne-am propus ca prin MEDIXFARM să inovăm sistemul medical din România. Zi de zi suntem conduși de dorința noastră atât de a ajuta companiile din domeniul medical, cât și de pasiunea față de activitatea noastră.

Prin această cale, dorim să îți transmitem siguranța pe care ți-o oferim ca echipă pentru toate produsele și serviciile alese de ține și de compania ta.

Produse & Servicii

Suntem printre puținii distribuitori din România care oferă o gamă diversă de produse de calitate superioară si suport tehnic certificat pentru fiecare produs comandat. Siguranța personalului medical și, implicit a pacienților, este prioritatea noastră - de aceea, îți suntem la dispoziție de la primul apel telefonic, pe toată durata colaborării și după aceasta.

Servim cu seriozitate și încredere spitalele, clinicile medicale, cabinetele private, farmaciile și profesioniștii din sectorul public și privat din România, care au nevoie atât de soluții complete de igienă a mediului sanitar, cât și de echipamente și aparatură medicală ultra-performanta si medicamente.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024