Gratis

FARMACIST - PERSOANA RESPONSABILA

FITERMAN PHARMA

Candidatul Ideal

Dacă...
• Eşti absolvent al Facultății de Farmacie şi ai cel puţin un an experienţă în domeniul depozitare și distribuție medicamente
• Ai abilități excelente de coordonare a unei echipe şi management al depozitului, organizare şi planificare activităţi curente
• Ai abilitatea de a lua decizii rapide şi importante în cel mai scurt timp, atenție la detalii și abilitatea de a face față cerințelor stricte ale legislației farmaceutice
• Eşti orientat către eficienţă și gândire în perspectivă, ai capacitate de concentrare pentru realizarea mai multor sarcini zilnice
• Eşti adaptabil, abilitatea de a lucra într-o echipă, dezvolţi relaţii de sprijin și suport cu colegii
• Ai cunoșțințe temeinice de operare PC (Microsoft Office-în special Excel la nivel mediu/avansat, Internet Explorer); constituie avantaj operarea în sistem tip ERP

Te vei bucura de...
• Pachet salarial corelat cu performanţele individuale şi de echipă
• Bonuri de masă
• Libere de sărbători
• Discount la achizitionarea produselor Fiterman Pharma de pe https://shopfiterman.ro/
• Lucrul într-o echipă unită, armonioasă şi eficientă
• Mediu de lucru sănătos
• Maşină de serviciu

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Coordonarea eficientă a activităţii echipei din cadrul depozitului farmaceutic
• Efectuarea instruirii iniţiale şi continuă a personalului coordonat
• Respectarea prevederilor legislației în vigoare, a documentelor sistemului de management al calităţii (SMC), a procedurilor intern aplicabile în întreaga activitate a depozitului
• Supervizarea activităţii depozitului privind recepția, depozitarea, colectarea și livrarea produselor conform procedurilor în vigoare
• Gestionarea retururilor de marfă de la clienţi şi întocmirea tuturor documentelor aferente procedurii în vigoare
• Controlul neconformităţilor facând parte din comisia de tratare şi soluţionare a lor
• Efectuarea de autoinspecţii, la intervale regulate corespunzătoare, luându-se măsurile corective necesare
• Monitorizarea şi verificarea respectării condițiilor de temperatură și umiditate pentru activitățile de depozitare și transport
• Organizarea inventarierii produselor din stoc
• Managementul riscului, controlul şi tratarea deviaţiilor
• Supervizarea organizării rutelor de livrare pentru utilizarea eficientă a mijloacelor de transport marfă

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 29 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare, dermatocosmetice și cosmetice.

În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 250 de produse care acoperă peste 20 de arii terapeutice.

Iar povestea noastră nu are sfarșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi pacienților noștri cele mai bune soluții terapeutice.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024