Publicat 15 Mai 2020 | Reactualizat 29 Mai 2020 | Expiră 14 Iun 2020

Farmacist Pascani, Roman, Bacau, Barlad, Vaslui

5 posturi
FARMACIST PAȘCANI, ROMAN, BACĂU, BÂRLAD, VASLUI
Acest anunț se adresează și candidaților din alte localități pentrucare PUTEM ASIGURARELOCARE SAU TRANSPORT.
Profil candidat: • absolvental Facultățiide Farmacie • certificatde membru al Colegiului Farmaciștiloravizat pe anul în curs • cunoștințeMicrosoftOffice la nivel mediu • bune abilitățide comunicare • amabilitateși empatie față de pacienți • integritateși etică profesională
Responsabilități: • consiliereapaciențilorcu privire la utilizarea medicamentelorși a potențialelorriscuri/efecte adverse • eliberarea medicamentelorpe bază de prescripție medicalăși OTC-uri • participareala verificarea, monitorizareași gestiunea stocurilor • informarea permanentă asupra noilor practici farmaceutice, medicamente nou-aparute și a modului de administrare a acestora
Beneficii: • pachet salarial atractiv, corelatcu experiența și performanța • bonus de performanță lunar în baza rezultatelorobținute • tichetede masă • tichetecadou oferite cu ocazia sărbătorilorde Pașteși Crăciun
• decontarea cotizației anuale la Colegiul Farmaciștilor • asigurare privată de sănătate odatăcu atingerea pragului de vechimeîn companie • card de reducere în farmaciile Dona • abonamentBookster, 7 Card
• oportunitățide creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic • acces la training-uri de specialitateși interes profesional • acces gratuitla cursuri anuale cu credite EFC obligatorii • pachet Bun venit în Dona
Aplică aici sau trimite-ne CV-ul tău cu subiectul Farmacist și orașul pentru care ești interesat pe adresa de e-mail: recrutare@farmaciiledona.ro.
Farmacist Pascani, Roman, Bacau, Barlad, Vaslui  -  FARMACIILE DONA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles