Gratis

Farmacist Dr.Max - Hunedoara

Dr. Max SRL

Candidatul Ideal

Avem rețeta pentru cariera ta!

Dr. Max, linia de retail a Dr. Max România este în căutarea unui Farmacist pentru orașul Hunedoara.

Ce așteptam de la tine?
  • Să deții diploma dе licență, adică titlul dе Farmacist;
  • Să fii membru al Colegiului Farmaciștilor și să deții certificat vizat pe anul în curs;
  • Să fii empatic/ă și mereu cu zâmbetul pe buze - ne plac oamenii veseli și deschiși;
  • Să fii implicat în obținerea performanței și să iți dorești permanent să te dezvolți și să înveți lucruri noi;

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitațile postului?
  • Vеi ofеri consulță dе spеciаlitatе pаcienților/cliеnților în funcție de nevoile acestorа și te vei implica în derularea campaniilor promoționale;
  • Vei verifica și vei ține evidența stocului și vei face recepția mărfii;
  • Vei verifica și vei centraliza rețetele pentru Casa de Asigurări;
  • Vei oferi suport Farmacistului Manager în vederea realizării activitaților administrative.

Ce iți oferim ?
  • Mediu de lucru într-o companie stabilă de distribuție și retail farmaceutic cu acoperire naționala, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi;
  • Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști;
  • Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management și access la platforma e-learning;
  • Venit salarial format din salariul fix competitiv plus bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute și sporuri pentru activitățile suplimentare;
  • Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată, conform legislației în vigoare;
  • Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile;
  • Zile libere și sprijin financiar pentru evenimentele importante din viața ta și a familiei;
  • Oferte speciale la achiziția de bunuri și servicii, asigurate de către partenerii companiei ;
  • Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale;
  • Suport din partea noastră dacă alegi să faci naveta din alt oraș sau optezi pentru relocare.

Descrierea companiei

Unde aplici?

Pentru vizualizarea tuturor pozițiilor deschise în acest moment vizitează-ne pe pagina de cariere Dr. Max Romania la adresa: www.drmaxromania.com.

Dr. Max România, parte a Dr. Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic. Suntem ghidați de valori precum: grija, curaj, orientare către clienți și responsabilitate, credem cu tărie că doar împreună construim o zi de mâine mai sănatoasă.

Publicat 6 Febr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024