Gratis

Farmacist diriginte/ farmacist / asistent farmacie

TEXAVIT S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ce asteptăm de la tine?
  • Să deții diploma dе licență, adică titlul dе Farmacist;
  • Să fii membru al Colegiului Farmaciștilor și să deții certificat vizat pe anul în curs;
  • Să fii empatic/ă și mereu cu zâmbetul pe buze - ne plac oamenii veseli și deschiși;
  • Să fii implicat în obținerea performanței și să iți dorești permanent să te dezvolți și să înveți lucruri noi;

Descrierea jobului

  • Responsabilități specifice profesiei de farmacist si asistent de farmacie.

Ce iti oferim?
  • pachet salarial motivant (salariu de baza, tichete de masa si bonusuri)
  • prime cu ocazia Sarbatorilor de Paste si Craciun;
  • decontarea cotizatiei si asigurarii malpraxis;
  • sprijin financiar in caz de probleme de sanatate;
  • un mediu de lucru in care meseria ta este apreciata si respectata. Credem cu tarie ca profesia de Farmacist este una nobila si are un rol cheie în mentinerea sanatatii semenilor nostri.

Farmacia Texavit se dedică în permanență pacienților și nevoilor lor pentru a avea acces la medicamente și servicii medicale de calitate. În jud. Valcea suntem prezenți în 3 de farmacii, oferind acces la un sortiment larg de medicamente și servicii farmaceutice.
În Farmaciile Texavit vei fi întâmpinat mereu cu profesionalism, grijă și respect!
Ne mândrim cu o echipă de peste 20 de angajați pasionați și profesioniști care oferă sfaturi și consultanță de specialitate tuturor pacienților noștri.
Farmacia Texavit a intrat anul acesta intr-un proiect de extindere prin deschiderea unei noi farmacii in jud Ilfov , localitatea Chiajna.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024