Gratis

Farmacist depozit persoana responsabila

Pharma SA

Candidatul Ideal

De ce competenţe şi abilităţi ai nevoie pentru a te integra în echipa noastră?
- Sa fii membru al Colegului Farmacistilor
- Sa ai experienţă de cel putin un an in activitatea de distributie
- Sa cunosti legislatia in domeniu (Legea numarul 95 din 2006; Ghidului GDP)
- Abilitati de coordonare, planificare si organizare a spatiului de lucru
- Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
- Persoana persuasiva, calma, cu spirit de observatie si atenta la detalii
- Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor
- Abilitati de interrelationare si comunicare
- Cunostinte pachet MS Office
- Limba engleza nivel mediu/avansat

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
- Coordonezi si supervizezi activitatile din depozit conform regulilor de Buna Practica in Distributie
- Evaluezi gestionarea stocului din depozit
- Vei fi responsabil/a de manipularea psihotropelor si stupefiantelor
- Intocmesti planul anual de instruire pentru personalul din subordine
- Instruiesti personalul din subordine cu privire la regulile de Buna Practica in Distributie
- Realizezi evaluarea periodica a personalului
- Asiguri transabilitatea proceselor si produselor
- Investighezi deviatiile conform procedurilor aprobate
- Rezolvi reclamatiile privind calitatea medicamentului
- Aplici planul de urgenta in caz de retragere
- Supervizezi verificarea codului unic al medicamentelor
- Gestionezi produsele cu statut de carantina: returnate, retrase
- Monitorizezi asigurarea conditiilor de temperatura si umiditate, in depozit si camera frigorifica
- Coordonezi inventarierea periodica a produselor
- Participi la auditurile interne
- Trimestrial, efectuezi autoinspectii.

Beneficii
  • Salariu fix motivant
  • Bonus in functie de performanta
  • Pachet de instrumente pentru desfasurarea activitatii: telefon, laptop
  • Tichete de masa

Infiintata la Iasi in anul 2000, PHARMA S.A. este o firma cu capital integral romanesc care s-a extins continuu pe piata nationala de distributie a medicamentelor si produselor parafarmaceutice. In prezent, PHARMA S.A. detine 6 depozite proprii in marile orase ale tarii, prin care acopera, la nivel national, un numar mare de clienti, carora le ofera o gama larga de produse pentru diverse arii terapeutice.
PHARMA S.A. inseamna o echipa de peste 150 de profesionisti in vanzari, logistica, controlul calitatii si functii-suport care colaboreaza pentru a oferi clientilor si partenerilor cele mai bune servicii.

Pentru mai multe informatii va asteptam pe website-ul nostru, www.pharma-iasi.ro.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024