Gratis

FARMACIST DEPOZIT - INLOCUITOR PERSOANA RESPONSABILA

AC HELCOR

Candidatul Ideal

Pregătirea profesională impusă ocupantului postului:
- studii: farmacist sau medic;
- cunostinte operare PC, MS Office (Word, Excel );
Experienţa necesară executării sarcinilor postului:
- experiență : cel puţin un an de experienţă practică în activităţi de manipulare, depozitare şi distribuţie a medicamentelor sau de tranzacţionare în legătură cu procurarea ori vânzarea de medicamente
Cunoştinţe despre:
- medicamentele distribuite
- legislaţia în domeniul distributiei medicamentelor
- principiile de management al calităţii;

Descrierea jobului

Postul identifică persoana autorizată care răspunde de organizarea şi funcţionarea depozitului conform reglementărilor în vigoare, pe perioada în care Persoana Responsabilă lipsește din depozit.

Se ofera pachet salarial atractiv si posibilitate decontare cheltuieli de transport.
Locatia postului este in Petresti, Corbeanca.

Compania Farmaceutica AC HELCOR este producator si distribuitor de medicamente cu prescriptie medicala, OTC si Suplimente Alimentare in Romania si in afara tarii, de peste 30 ani.
Vizitati site-ul firmei la www.achelcor.ro
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024