Gratis

Farmacist circuit deschis - Beneva

PHARMA 1 HEALTH CONCEPT S.R.L
4 poziții

Candidatul Ideal

Ne aflăm într-un proces de transformare si extindere a echipei noastre, așa că, dacă ai în plan construirea unei cariere pe termen lung, dacă îți plac provocările, ne-am bucura să te cunoaștem!
Nu ezita, te asteaptam sa alegem impreuna cel mai bun plan de cariera si integrare in familia noastra de profesionisti! 😊

Cerințe:
  • Studii de specialitate finalizate (Facultatea de Farmacie);
  • Certificat de Membru al Colegiului Farmaciștilor;
  • Experienta de minim 2 ani in farmacie cu circuit deschis;
  • Foarte bune abilitati de recomandare;
  • Foarte bune cunostinte operare PC;
  • Echilibru emotional;
  • Excelente abilitati de relationare si comunicare;
  • Empatie, orientare catre pacient;
  • Persuasiune.

Descrierea jobului

  • Eliberarea medicamentelor cu prescriptie medicala si OTC-uri;
  • Identificarea nevoilor pacienților și formularea recomandarilor;
  • Supravegherea eliberării medicamentelor de către asistenții de farmacie;
  • Informarea pacientilor despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
  • Participarea la receptia cantitativa si calitativ-valorica a medicamentelor din farmacie;
  • Monitorizarea si gestionarea stocurilor pentru asigurarea stocului optim;
  • Participarea periodica la inventarierea produselor din cadrul farmaciei;
  • Actionarea ca un reprezentant al brandului Beneva in relatia cu pacientii.

Compensații și beneficii:

Ne dorim să încurajăm performanța și să atragem în echipa noastră profesioniști, oferim:
  • Pachet salarial compus din parte fixa si bonus performanta;
  • Tichete de masa, asigurare de viata;
  • Card de fidelitate cu extra beneficii in reteaua farmaciilor Beneva;
  • Plan de dezvoltare profesionala cu trainer intern dedicat;
  • Sustinerea taxelor anuale catre Colegiul Farmacistilor;
  • Mediu de lucru placut, colegi prietenosi si deschisi.

Lantul de farmacii Beneva, cu o expansiune rapida si un proces de dezvoltare continuu, a ajuns la 125 de unitati in toata Romania.

Sub umbrela Beneva sunt reuniti peste 450 de specialisti, farmacisti si asistenti de farmacie! Acestia pun in centrul activitatii lor pacientul, caruia ii ofera un portofoliu versatil de produse si servicii care raspund nevoilor si asteptarilor lui, ajutandu-l in mentinerea si recastigarea sanatatii si vitalitatii!

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024