Gratis

FARMACIST / ASISTENT FARMACIE

FARMACIA SFINTA ECATERINA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii de specialitate finalizate;
Certificat de membru vizat pe anul 2024;
Sa detii bune abilitati de comunicare si relationare;
Sa fi o persoana empatica,atenta la detali,punctuala;
Sa oferi ajutor, zambet, implicare si respect.

Descrierea jobului

- Elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala;
- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;
- Interactioneaza cu clientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale;
- Promoveaza imaginea companiei prin oferirea de consultanta clientilor/pacientilor.
- Face parte din comisia de inventariere periodica;
- Administreaza stocurile si isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitatea farmaceutica;

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv si grila de bonusare transparenta;
- Tichete de masa ;
- Decont transport in comun(stb/metrorex);
- Asigurare privata de sanatate;
- Prime de sarbatori;
-Climat de lucru placut,colegi prietenosi si deschisi.

Farmacie independenta situata in Bucuresti,sector 1 in apropierea parcului Cismigiu cu o vechime de peste 15 ani in domeniu.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024