Gratis

Facturist

OLIMP IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Angajam facturista la punctul de lucru din Oradea, strada Ogorului;

Cerinte:
- experienta in vanzari si logistica, de preferat in sectorul materialelor de constructii;
- notiuni de contabilitate primara;
- cunostinte de operare in programul WinMENTOR.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- preluarea comenzilor si emiterea facturilor catre clienti;
- intocmirea diverselor documente contabile zilnice sau lunare;
- comunica activ cu clientul si urmareste incasarile;
- atentie la detalii si raspunde de corectitudinea registrului de casa;
- colaboreaza cu diverse departamente ale companiei privind circuitul documentelor si programarea transporturilor;

Beneficii:
- oferim bonuri de masa;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul se negociaza in cadrul interviului

Programul de lucru:
Luni - Vineri, de la ora 08:00 la 17:00
Se lucreaza 1 sambata pe luna de la 08:00 la 13:00.
Pentru mai multe detalii, ne gasiti la nr. de telefon 0722365101 sau pe adresa de email office@olimpimpex.ro

SC OLIMP-IMPEX SRL Producător țiglă metalică, tablă cutată, sisteme pluviale, profile metalice

www.olimpimpex.ro

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024