Gratis

Facturist ( m/f)

Black Sea Suppliers

Candidatul Ideal

Persoana motivata, responsabila, organizata, studii superioare/medii de specialitate, cunoasterea temeinica a legislatiei economico/financiare si fiscale in vigoare, experienta intr-un post similar, operare PC, engleza

Descrierea jobului

- Intocmire si centralizare facturi fiscale/ avize si introducerea acestora in programul de contabilitate; operare, evidenta operatiuni casierie;
- Verifica exactitatea si corectitudinea inregistrarilor efectuate (jurnale, scadentare, registre contabile, etc);
- Cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza.

Companie importatoare a produselor comercializate, cu extindere nationala in domeniul instalatiilor termice si sanitare, colectiv tanar, specializat si competitiv.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024