Gratis

Facturist / facturista

PATRISTRANS VT LOGISTIC SRL

Candidatul Ideal

- Facturare
- Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către rezultat;
- Persoana energica cu prezenta placuta, loiala, de incredere
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati dе comunicare- asculta activ si comunica intr-o maniera clara si structurata;
- Abilitatea dе a rezolva problemele cu rapiditate;
- Abilitati bune dе comunicare si dе lucru in echipa;
- Studii superioare
- Cunoasterea limbii engleze – constituie un avantaj
- Foarte bune abilitati dе comunicare si dе organizare;
- Capacitatea dе a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp - Atentie distributiva
- Abilitati bune in gestionarea timpului si capacitatea dе a da prioritate sarcinilor.
- Cunostinte de operare calculator ( word, excel)

Descrierea jobului

- Receptii de documente
- Activitati de copiere, scanare documente, trimitere e-mailuri;
- Expedierea facturi si anexe catre clientul final
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈- Expediaza corespondenta societatii, prin posta, electronic sau fax, dupa caz;

PATRISTRANS VT LOGISTIC cu sediul in Apahida, are ca obiect principal de activitate ,transporturi rutiere de marfuri national si international , de asemenea asigura servicii de logistica pentru alte companii ( aprovizionare , depozitare , manipulare marfuri ,transport si distributie al marfurilor )

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024