Gratis

FACTURIST / FACTURISTA

SC LAS VEGAS-MI SRL

Candidatul Ideal

- personalitata pozitiva si determinata;
- abilitatea dе a lucra in echipa;
- experienta constituie un avantaj
- disponibiliate program lucru dupa amiaza orele 12-20, de luni pana vineri
- posesor permis si auto propriu;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- cunostinte operare calculator,
- facturarea comenzilor preluate de catre agentul de vanzari
- gestionarea avizelor si a arhivei.

Ce oferim:

- seriozitate,
- profesionalism.

Descrierea companiei

Distribuitor de produse alcoolice si non-alcoolice
Las Vegas-Mi este unul dintre cei mai mari distribuitori de produse alcoolice si non-alcoolice din judetele Arges si Teleorman avand o experinta pe piata de FMCG de 31 ani inca din anul 1993 cu un numar mediu de 144 angajati.
Avem in portofoliu parteneriate cu producatori precum URSUS BREWERIES, QUADRANT AMBROQ BEVERAGES, ALEXANDRION GROUP ROMANIA, GRANDDIS, PRODAL 94', RED BULL, MASPEX, STRAUSS. Suntem o firma ce promoveaza valorile!

Te asteptam in ECHIPA!

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024