Gratis

FACTURIST/A

VANDANA COM SRL

Candidatul Ideal

-corectitudine si serioitate
-persoana sociabila
-cunoasterea programului Transart constituie avantaj
-se asigura transport

Descrierea jobului

-salariu atractiv 3000 ron plus tichete de masa in valoare de 40 ron/zi
-experienta pe un post similar de minim 2 ani.
-postul de facturista este pentru punctul de lucru din Oradea, Jud. Bihor

SC Vandana Com SRL este societate comerciala care are ca obiect principal de activitate vanzare en-gross a bauturilor alcoolice si non alcoolice, fiind unic distribuitor pe jud. Bihor, al unor firme de prestigiu.
-c-vurile se trimit pe adresa vandanaoradea@yahoo.com
-persoana de contact:Ciora Adina-tel: 0756021111
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024