Expert Creditare PF - Bucurestii Noi, Unirea, Sibiu

Raiffeisen Bank
3 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čžę Dac─â cele de mai jos ╚Ťi se potrivesc, ╚Öansele s─â fim colegi tocmai au crescut:
  • Ai minimum 2 ani experien╚Ť─â bancar─â (v├ónzare produse PF, inclusiv credite ipotecare ╚Öi fonduri de investi╚Ťii).
  • ╚śtii ce ├«nseamn─â asertivitatea ╚Öi o folose╚Öti mereu ├«n discu╚Ťiile cu oamenii.
  • Persuasiunea ╚Öi negocierea sunt punctele tale forte.
  • ╚śtii c─â proactivitatea, organizarea ╚Öi deschiderea spre lucruri noi, te va duce departe.
  • ├Ä╚Ťi place s─â vorbe╚Öti ├«n limba englez─â.

Descrierea jobului

­čôů O zi normal─â ├«n rolul acesta:
  • Ai grij─â de actualii t─âi clien╚Ťi din portofoliu ╚Öi cau╚Ťi activ ╚Öi s─â-l extinzi.
  • Acorzi aten╚Ťie clien╚Ťilor t─âi ╚Öi organizezi s─âpt─âm├ónal discu╚Ťii cu ei.
  • ╚śtii exact ce nevoi au clien╚Ťii ╚Öi recomanzi solu╚Ťiile financiare potrivite pentru ei.
  • ├Ä╚Ťi g─âse╚Öti motiva╚Ťia ├«n reu╚Öit─â v├ónz─ârii tuturor produselor PF, ├«n special credite garantate, fonduri de investi╚Ťii ╚Öi solu╚Ťii digitale.
  • Colaborezi cu celelalte canale de distribu╚Ťie ╚Öi subsidiare din grup.

­čöć Ce ├«╚Ťi oferim noi?
  • O industrie stabil─â ╚Öi sigur─â, c─â s─â nu stai cu griji de niciun fel.
  • ╚śansa de a avea o carier─â de succes, de a avansa ├«n orice direc╚Ťie ├«╚Ťi dore╚Öti.
  • Un mediu de lucru pl─âcut ├«n care vii relaxat.
  • Diferite comunit─â╚Ťi din care s─â faci parte ╚Öi s─â participi la proiecte extra.

­čöą Beneficii:
  • Al 13-lea salariu tocmai ├«nainte de Cr─âciun.
  • Minimum 23 de zile libere - pauzele sunt necesare tuturor.
  • Asigurare de via╚Ť─â - ├«n caz de accidente sau interven╚Ťii medicale.
  • Platforma Benefit - ├«╚Ťi po╚Ťi adapta lunar preferin╚Ťele ├«n func╚Ťie de nevoi: asigurare medical─â, tichete de mas─â, pensie privat─â, toate sau doar ce ╚Ťi se potrive╚Öte.
  • Platforma Hive - cursuri pentru dezvoltarea ta, mereu la ├«ndem├ón─â.

­čž│ Vino cu noi @Raiff
Pași în proces:
  • discu╚Ťie de cunoa╚Ötere cu HR-ul.
  • chestionar de personalitate ÔÇťGreat People InsideÔÇŁ.
  • discu╚Ťie cu viitorul t─âu manager.

Raiffeisen Bank, banc─â universal─â de top, activeaz─â pe pia╚Ťa bancar─â din Rom├ónia de peste 25 de ani, deservind peste 2,3 milioane de clien╚Ťi, persoane fizice ╚Öi juridice. Banca are 4.930 de angaja╚Ťi ├«n 291 de unit─â╚Ťi, 1130 ATM&MFM ╚Öi 27.000 POS-uri.

S─â lucrezi la Raiffeisen Bank ├«nseamn─â s─â fii al─âturi de oameni care ├«mp─ârt─â╚Öesc aceea╚Öi viziune ╚Öi aceea╚Öi pasiune pentru excelen╚Ť─â, ca parte a unui grup international.

Liderii no╚Ötri sunt recunoscu╚Ťi pentru felul ├«n care ├«╚Öi sus╚Ťin angaja╚Ťii ╚Öi le insufl─â pasiunea lor.

Bankingul digitalizat este atins doar cu o echip─â unit─â ╚Öi motivate, sus╚Ťinut─â de un mediu care sprijin─â dezvoltarea constant─â a abilit─â╚Ťilor personale ╚Öi profesionale.

Te asteptam pe pagina noastra de cariere https://cariere.raiffeisen.ro, pentru a vedea toate rolurile disponibile și a fi parte din echipa Raiffeisen!

Publicat 30 Oct. 2023 Reactualizat 19 Febr. 2024 Expir─â 25 Febr. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.