Gratis

Expert Contabil

ASTORIUM CONSTRUCT INVESTMENT

Candidatul Ideal

Echipa Astorium Construct Investment cauta Expert contabil
Pentru cei determinati sa obtina rezultate exceptionale alaturi de o echipa de profesionisti!

Cerinte:
• receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate;
• competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
• gandire si capacitate de analiza si sinteza;
• discernamant si capacitatea de a rezolva problemele;
• spirit de ordine si disciplina;
• capacitatea de a lucra in echipa;
• punctualitate, eficienta, seriozitate și profesionalism;
• abilitatea de a respecta termene limita;
• rezistenta la efort si stres;
• cunostinte limba engleza (preferabil cel puțin nivel mediu);

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Promoveaza respectul reciproc, colaborarea si transparenta in interiorul companiei, in raporturile cu alte departamente, precum si in relatiile cu persoanele din afara firmei.
• Mentine si transmite un standard de profesionalism in realizarea activitatilor.
• Raspunde de confidentialitatea datelor la care are acces.
• Cunostinte de lucru pe calculator (Office si Saga Software);
• Inregistrarea si gestionarea documentelor contabile.
• Depunere declaratii lunare ( recuperare TVA lunar)
• Analizarea datelor pentru monitorizarea performantei si planificarea imbunatatirilor in cadrul companiei.
• Intocmeste rapoarte de informare, in legatura cu evolutia proiectului; intocmeste diverse raporte solicitate de conducerea societatii

Astorium Construct Investment este o companie dinamica, dornica sa-si consolideze pozitia pe piata romaneasca ca dezvoltator imobiliar de incredere, executand lucrari al caror element de referinta este CALITATEA.

Astorium Construct Investment si-a inceput activitatea pe piata dezvoltatorilor din domeniul imobiliar cu proiectele Astorium Residence, Astoium My Village si in prezent Astorium My Home care, prin calitatea executiei si seriozitatea cu care au fost abordate angajamentele contractuale cu clientii, a adus cel putin capitalul de incredere care sa o recomande pentru noi colaborari si proiecte.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024