Gratis

EXPERT ACHIZITII PUBLICE

S.C. CLEAN PREST ACTIV S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare, preferabil în unul dintre domeniile: Tehnic / Economic / Financiar.
- Absolvirea cursului de expert achizitii publice. (constituie un avantaj)
- Experiență minim 2 ani în lucrul cu licitațiile.
- Cunostinte minimale privind piata de servicii de curățenie și mentenață (constituie un avantaj).
- Persoană foarte bine organizată, ordonată, perseverentă, deschisă la nou, cu inițiativă și dornică să învețe lucruri noi.
- Bune abilitați de comunicare, de prezentare și de negociere.
- Capabil de a lucra sub presiune, respectarea termenelor limită.
- Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office .
- Cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

tilizarea site-ului SEAP pentru identificarea licitațiilor de interes conform unor criterii prestabilite. Întocmirea și încărcarea tuturor documentelor aferente participării firmei ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁la licitație: documente de eligibilitate, propunere tehnică, oferta financiară, întocmirea răspunsurilor la solicitările de clarificări.

Cunostinte solide privind legislatia achizitiilor publice.

Analizarea criteriilor si conditiilor privind participarea la procedurile de achiziție publică;

Procesarea tuturor solicitarilor cu privire la SEAP (Achizitii directe, update produse catalog, coduri CPV, cumparari directe, cumparari directe mixte, cu faza de negociere, proceduri simplificate, Licitatii Deschise publicate in SEAP etc)

Firmă cu capital integral privat fondată din anul 2008, S.C. CLEAN PREST ACTIV S.R.L. are o experiență vastă în activități generale de curățenie a clădirilor.
S-a făcut remarcată datorită seriozității și profesionalismului echipei de conducere și a întregului personal.
Activitatea principală este conform cod CAEN: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121) și altele în conformitate cu certificatul constatator emis de Oficiul Registrului Comerțului.

SOCIETATEA OFERĂ SERVICII COMPLETE DE:
- curățenie birouri;
- curățenie in spitale;
- curățenie după constructor;
- curățenie industriala;
- curățenie în spații de locuit;
- curățenie civilă;
- curățenie la domiciliu;
- curățenie și întreținere a sediilor companiilor;
- curățenie si întreținere a spațiilor exterioare;
- curățenie apartamente, vile;
- servicii de mentenanță a clădirilor;
- servicii de manipulare;
- servicii de dezinsecție, dezinfecție și deratizare ;
- servicii de deszăpezire manuală și mecanizată;
- servicii de curățare și întreținere spatii verzi;
- servicii de reparații și întreținere clădiri
- servicii de salubrizare
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024