Gratis

Expert achizitii publice

PEISAGISTICA SHRI GARDEN S.R.L.

Candidatul Ideal

Cunoasterea și aplicarea legislației în vigoare privind achizițiile publice;
Experiență în pregătirea documentelor de ofertare în cadrul licitațiilor publice avand ca obiect amenajari spatii verzi sau constructii
Experienta in elaborarea propunerii tehnice (planul calitatii pentru executie, planul de control al calitatii, amenajarea si organizarea santierului, etc.)
Atenție deosebită la detalii și o capacitate de analiză riguroasă;
Abilități de comunicare și relaționare;
Capacitate de analiză și sinteză;
Abilitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități
Analizează documentația de licitație și ofertare;
Redactează și pregătește documentația necesară pentru participarea la licitații publice;
Colaborează cu departamentele ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄interne pentru a obține informațiile necesare în vederea întocmirii ofertelor;
Monitorizează și urmărește licitațiile publice în desfășurare;
Asigură respectarea termenelor și a cerințelor impuse de legislația în vigoare;
Coordonează întregul proces de licitare, asigurându-se că toate etapele sunt finalizate în conformitate cu legislația și cerințele specifice;
Gestioneaza dialogul cu autoritățile contractante pentru clarificări în cadrul procesului de ofertare

Beneficii
Contract pe perioada nedeterminata
Pachet salarial atractiv
Bonuri de masa
Laptop

La Peisagistica Shri Garden SRL proiectăm, amenajăm, întreținem si oferim consultanta in vederea elaborarii grădinilor decorative. Fie că sunt amplasate pe o proprietate privată (grădini, terase), fie pe domeniul public (parcuri, scuaruri, spații verzi din jurul diferitelor ansambluri arhitectonice), urmăm atent și complet fiecare etapă din cadrul unei amenajări peisagistice.

Executăm lucrări de proiectare și amenajare grădini, curți interioare, parcuri, locuri de odihnă, locuri de joacă, lucrări de curățenie și întreținere grădini (ce includ ridicări de coronament, tăieri, tunderi și defrișări), montare gazon, montare sisteme de irigații și drenaj, montare sisteme de iluminat, montare alei și pavaje, amenajări decorative cu pietre, atât în spațiul privat cât și în cel public.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024