Gratis

EXPERT ACHIZITII PUBLICE - SEAP

MEDIZIN TECHNOLOGIES S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

· Experiență de minim 2-3 ani în domeniul achizițiilor publice;

· Experiență de minim 2 ani in pregătirea documentațiilor de atribuire pentru proceduri de achiziție publică pentru autoritățile contractante;

· Studii superioare;

· Certificări profesionale în achiziții, cel puțin în forma certificatului de expert achiziții publice;

· Cunoașterea legislației în domeniul achizițiilor publice din Romania;

· Cunoaștere si abilități de utilizare a SEAP;

· Abilități bune de utilizare a pachetului Microsoft Office;

· Competențe lingvistice: limba engleză (scris si vorbit) – nivel mediu;

· Abilități de prioritizarea sarcinilor si proiectelor;

· Atitudine deschisă, pozitivă și proactivă;

· Lucrul în echipă;

· Simț de răspundere;

· Comunicare și relaționare;

· Dezvoltare continuă.

Descrierea jobului

· Verificarea încadrării corecte a tipului de contract si a procedurii de atribuire prevăzută in planul de achiziții si stabilirea procedurii de atribuire a contractului de achiziţie publică conform Legii achizițiilor publice;

· Întocmirea documentației de atribuire (strategia de contractare, caietul de sarcini, formularele aferente procedurii, propunerea de contract);

· Elaborarea răspunsurilor la solicitările de clarificări primite din partea operatorilor economici înscriși;

· Elaborarea punctului de vedere in cazul depunerii unei contestații privind documentația de atribuire publicata, daca este cazul;

· Evaluare garanțiilor de participare si a documentelor însoțitoare, precum si îndeplinirea cerințelor de calificare;

· Evaluarea ofertelor tehnice depuse de către ofertanți;

· Transmitere solicitări clarificări prin intermediul SEAP;

· Aplicarea criteriului de atribuire, respectiv aplicarea algoritmului de calcul pentru factorii de evaluare prevăzuți si acordarea punctajului;

· Evaluarea propunerilor financiare;

· Elaborarea raportului de specialitate a expertului in achiziții publice si a expertului tehnic cooptat.

Suntem o companie de tip "one-stop shop" care crede într-o cultură în care nevoile oamenilor sunt satisfăcute într-un singur loc.

MISIUNEA NOASTRĂ

Suntem într-o misiune de a crea schimbări durabile în sistemul medical prin inovație și tehnologie. Destinația la care vom ajunge este o lume mult mai sănătoasă.

VIZIUNEA NOASTRĂ

Pentru noi, următorii 20 de ani vor reprezenta un proces continuu de a face atât salturi uriașe ocazional, cât și pași mici și preciși zilnic pentru a deveni un brand la nivel mondial în lumea medicală. Pentru că ne pasă de sănătate.

CE FACEM NOI – OFERIM SOLUȚII INTELIGENTE PENTRU INDUSTRIA MEDICALĂ

Ne valorificăm expertiza în domeniul ingineriei, cele mai recente tendințe medicale și standardele de control al calității pentru a sprijini continuu industria sănătății într-un număr tot mai mare de proiecte.

Medizin Technologies oferă soluții complete pentru proiecte medicale, începând cu partea de consultanță și planificare tehnică a unităților medicale, continuând cu dotarea cu echipamente și materiale medicale și oferind suport continuu prin service-ul și mentenanța dispozitivelor medicale.

VALORILE NOASTRE

- unitate

- educație

- profesionalism

Te așteptăm în echipa noastră!

Medizin Technologies - Pentru că ne pasă de sănătate.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024