Publicat 08 Iul 2019 | Reactualizat 05 Aug 2019 | Expiră 08 Aug 2019

EXPEDITOR INTERNATIONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare finalizate,
Cunostinte de limba engleza (avansat )
Cunostinte de aplicatii Windows, M.S Office (World si Excel), Outlook Express,
Orientare catre client,
Rezistenta la stres,
Disponibilitate pentru program prelungit,
Curios, dinamic, atent la detalii,perseverent
Initiativa si orientare catre rezolvarea problemelor, flexibilitate,
Abilitati de vanzare si negociere
Spirit de echipa
permis cat.B

Descrierea jobului

- organizarea transportului rutier express ;
- mentinerea legaturii cu clientii existenti, stabilirea preturilor;
- contactarea transportatorilor, negocierea preturilor;
- intocmirea dosarelor de transport, facturarea, introducerea transporturilor in baza de date existenta.

EAS International are sediul in Orly Franta, avem birouri in Germania, Republica Cehă, Tunisia, Maroc, Rusia și România. In Romania avem doua birouri situate in Otopeni si Timisoara ambele in apropierea aeroporturilor. Biroul din Otopeni este dedicat operațiunilor de transport aerian Biroul din Timisoara este dedicat operațiunilor de transport rutier. Serviciile noastre sunt transport in regim de urgenta pe aer ( transport aerian cargo, pasageri, charter si elicopter) si pe rutier ( taxi, camionete mici si camioane avia

Expirat
EXPEDITOR INTERNATIONAL  -  EASI LOGISTIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles