Gratis

Event Planner (weddings & corporate)

FAVIA COMPROD S.R.L.

Candidatul Ideal

Ești pasionat de organizarea evenimentelor și îți dorești să faci parte din echipa noastră dedicată? Ai o atitudine proactivă, o viziune creativă și o atenție deosebită la detalii? Atunci te căutăm pe tine!

Locație: Reina Events North, Șoseaua București-Ploiești 155, București 013681.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în organizarea evenimentelor, de preferat în domeniul nunților sau evenimentelor corporate.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Cunoștințe solide de planificare și coordonare a evenimentelor.
  • Creativitate, atenție la detalii și orientare către rezultate.
Pentru a alica, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail irina@reinaeventsnorth.ro
Te așteptăm în echipa noastră pentru a crea împreună evenimente de neuitat!

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ.
  • Dezvoltarea profesională continuă prin implicarea în proiecte diverse.
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii motivante.

Responsabilități:
  • Planificarea și coordonarea evenimentelor, cu accent pe nunți, botezuri, evenimente corporate și petreceri private.
  • Comunicarea activă cu clienții pentru a înțelege nevoile și dorințele lor.
  • Crearea conceptelor și temelor pentru evenimente, în concordanță cu cerințele clientului.
  • Gestionarea logistică a evenimentelor, inclusiv selecția și coordonarea furnizorilor.

Fondată acum 10 ani, ne mândrim cu o istorie bogată în organizarea evenimentelor memorabile. De-a lungul timpului, ne-am angajat să inovăm și să fim lideri în domeniul evenimentelor de tip nunti, botezuri și corporate. Cu o echipă dedicată și o viziune îndrăzneață, am adus mereu proaspătătă și creativitate în fiecare aspect al serviciilor noastre. La Reina Events North, ne străduim să transformăm visele în realitate și să oferim clienților noștri experiențe unice și memorabile. Alăturați-vă nouă și descoperiți magia evenimentelor create cu pasiune și profesionalism!

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024