Gratis

ESTETICIAN/COSMETOLOG/COSMETICIAN

CRONOS MED by Dr. Constantin Stan

Candidatul Ideal

Peste un an de experiență în Medicină umană, Saloane / Clinici frumusețe

- experienta de minimum 1 an pe un post similar;
- capacitatea de comunicare si relationare;
- atentie la detalii;
- capacitatea de planificare si organizare;
- orientare catre nevoile clientilor;
- seriozitate.

Descrierea jobului

- efectueaza tratamente faciale/corporale;
- promoveaza produse din Shop utile pentru obtinerea efectului terapeutic optim;
- curata si intretine aparatura cu care lucreaza;
- face necesarul de materiale pentru cabinetul de terapii faciale;
- intampina, preia, informeaza, urmareste programarile clientilor;
- furnizeaza informatii despre tratamentele pe care le efectueaza.

Noi oferim:
- training initial pentru cunoasterea serviciilor companiei;
- o echipa dinamica;
- salariu competitiv raportat la nivelul de experienta, cunostinte si aptitudini.

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

CRONOS MED este reteaua de clinici de chirurgie estetica si dermatologie din România.

Fie ca vorbim de specialitati medicale precum Chirurgie Estetica, Dermatologie, Obstetrica si Ginecologie, Nutritie,ORL, Chirurgie Generala sau Chirurgie Oculo Plastica, specialistii nostri abordeaza sanatatea si frumusetea in mod integrativ, cu atentie deosebita la nevoile pacientilor.

Cronos Med este locul unde pacienții vor descoperi secretele unei noi calități a vieții și soluții anti-aging de ultima generație.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024